ניתוחי פנים

״הרווחתי כל קמט ביושר״ – יש שיאמרו. אבל בימינו החיים הפעילים והנמרצים נמשכים עד לגיל מבוגר, ואיתם הרצון להישאר יפים ואסתטים. מספר רב של ניתוחים מאפשרים טיפול במאפייני התבגרות הפנים. ניתוחי עפעפיים וניתוח למתיחת פנים מסובסדים למבוטחי ״מאוחדת שיא״ !

 

למה כדאי לעבור ניתוח פנים?

לשאלה זו אין תשובה אחת. יכול להיות שאתם רוצים לשפר את המראה החיצוני של פניכם, משום שדבר מה מטריד אתכם שנים רבות ואתם רוצים לתקנו. יתכן שאתם חשים שהגיל "עשה את שלו" ומעוניינים לעבור ניתוחי פנים לשם הצערת הפנים, או שאולי הייתם מעורבים בתאונה כלשהי, אשר השאירה את חותמה על פניכם וכעת אתם רוצים לתקנה. אין זה משנה מה הסיבה שבגינה אתם רוצים לעבור ניתוח פנים. כיום, הדבר מתאפשר בבטיחות רבה, במסגרת פרטית מבוקרת ונעימה, כאשר אתם אלה שמחליטים על היקף הניתוח.

 

הסוגים השונים של ניתוחי הפנים:

  • מתיחת פנים – מלאה או חלקית
  • מתיחת צוואר
  • ניתוחי עפעף עליון ותחתון
  • ניתוח להרמת גבות או מצח
  • הזרקת שומן לפנים

החשיבות של בחירת הרופא המומחה

כל מה שנוגע לתחום הבריאות והאסתטיקה, חשוב שיעשה תחת ידיו של מומחה ובפרט כאשר מדובר בפנים שלנו שכן, הפנים תמיד חשופות, לא ניתן להסתירן והן גלויות לכל. מכאן החשיבות הרבה של בחירת הרופא המומחה בכירורגיה פלסטית, חבר באיגוד ועוסק בניתוחי פנים, ובעל ותק של שנים.

 

חשוב מאד לקבוע תור לייעוץ, להעלות בפני את כל הרצונות, כמו גם את החששות שלכם, ולהתרשם מתמונות של מנותחות שעברו הליכים וניתוחים דומים לשלכם. זה בהחלט המקום להביא גם בן משפחה או חברה קרובה שיוכלו לסייע בקבלת ההחלטות ולהזכר בשאלות נוספות  שעשויות לצוץ לגבי ההכנה שלפני הניתוח, מהלך הניתוח עצמו, התוצאות הצפויות ובטיפול שנדרש לאחר הניתוח.  גם כאן, תוכלו לקבל מידע רב על הפרוצדורות השונות, אך כמובן המידע שמוצג פה הוא כללי, וישנם ניואנסים רבים הרלוונטיים לכל מטופל ומטופלת בפני עצמו, ולכן יעוץ ושיחה הינם קריטים.

 

לסיכום, אין ספק שהיתרונות של ניתוח פנים רבים. מעבר לתחושה הנפלאה שתרגישו כאשר תביטו במראה ותראו את פניכם במציאות כפי שראיתם אותם בדמיונכם.

צור קשר
מעוניינת לשפר את איכות החיים שלך?
צרי איתנו קשר
באיזה איזור את מעוניינת לטפל?