ניתוחי גוף

תהליכים שונים שאנו חווים בחיים משנים את מבנה גופינו כמו: השנים שחולפות, הריונות, גנטיקה, מצבים בריאותיים, למשל שינויים הורמונלים כמו סכרת או תפקוד בלוטת התריס. לעיתים אנו חיים עם אותם שינויים בשלום, ולעיתים היינו רוצים לשנות ולו דבר אחד, כדי להרגיש בטוחים ושמחים במראה החיצוני שלנו.

ניתוחי ״שרוול״ או ״קיצור קיבה״ הפכו לנפוצים יותר, ועל אף כל היתרונות הבריאותיים הבלתי מעורערים כתוצאה מהירידה המשמעותית של עשרות קילוגרמים במשקל, לעיתים קרובות, נותרים  עודפי עור משמעותיים בגוף ושינוי מבניים הדורשים התאמה.

אילו ניתוחים נכללים בקטגורית ניתוחי גוף , תשאלו ?

  • מתיחת בטן  – עודפי עור בבטן יכולים להיות קטנים בינונים או גדולים, ובהתאם נתפרים מימדים מתיחת הבטן. לעיתים מספיק להסיר קפל קטן משיפולי הבטן ולעיתים בניתוח ממש הבטן מעוצבת מחדש, ללא עודפי העור, סימני המתיחה משיפולי הבטן, הידוק ריפיון שרירי הבטן ועיצוב הטבור.
  • הרמת עכוז – בעיקר כתוצאה מירידה מסיבית במשקל העכוז נראה שטוח ובצידי הירכיים נוצרים עודפי עור. הניתוח מסיר את העור העודף, וממקם את העכוזים גבוה יותר.
  • מתיחת ירכיים – אם רוצים להפטר מעור עודף ורפוי בצידה הפנימי של הירך, משלבים שאיבת שומן אגרסיבית עם הסרה של אותו עור, כאשר הצלקת כולה חבויה בצד הפנימי של הירך.
  • הצרת זרועות – עיצוב והידוק זרועות נעשים על ידי שילוב שאיבת שומן אגרסיבית והזרועות והסרת העור המדלדל בצידן התחתון של הזרועות. כך קו החתך חבוי כמעט תמיד.
  • שאיבת שומן – כניתוח בפני עצמו או כתוספת לניתוחים השונים לעיצוב הגוף. שאיבת שומן יכולה למוסס מצבורי שומן עקשניים למרות משקל גוף אידאלי, או לגרום להצרת היקפים כוללת בבטן, במותניים וירכיים. אותו שומן עשוי גם לשמש אותנו בהזרקה כדי להחזיר נפח לאזורים בהם דווקא הוא חסר – כמו למשל בפנים או בחזה ! ניתוחי שאיבת שומן מסובסדים למבוטחי ומבוטחות ״מאוחדת שיא״.

כמובן שגם במקרים של ניתוחי גוף חשוב מאד לוודא שהניתוח מבוצע אצל מנתחת או מנתח מומחים, החברים באיגוד לכירורגיה פלסטית ובעלי ניסיון. כל אחד מהניתוחים מבוצע רק לאחר פגישת יעוץ דקדקנית בה נדונים רצונותיך, תוצאות צפויות, מגבלות לאחר הניתוח ולוחות הזמנים המתאימים לך.

צור קשר
מעוניינת לשפר את איכות החיים שלך?
צרי איתנו קשר
באיזה איזור את מעוניינת לטפל?