ד"ר רוית ינקו

ד״ר רוית ינקו מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית. עובדת כרופאה בכירה במחלקה לכירורגיה פלסטית באיכילוב, מנהלת ניתוחי מוהס (Mohs)  לגידולים עוריים,  ומנהלת השירות לשחזורי גפה ונוירוכירורגיה, ביחידת השחזור המיקרוכירורגי.  בעלת קליניקה פרטית ברחוב הברזל. ד״ר ינקו ילידת ירושלים, בוגרת יחידה 8200 בצה"ל, חיה בתל אביב ואם לשני בנים.

רקע אקדמי
  • לימודי רפואה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית - הדסה בירושלים
  • סיימה בהצטיינות את התואר BMed Sc
  • סיימה בציון לשבח את התואר MD
  • התמחות בכירורגיה כללית בתל השומר
  • התמחות בכירורגיה פלסטית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, תחת הניהול של ד"ר רמי נוימן, בין השנים 2002-2008
  • התמחות-על בניתוחי מוהס בSkin Cancer and Dermatology Center במישיגן, ארה"ב, תחת הדרכתו של Dr Glenn Goldstein, בין השנים 2008-2009
  • התמחות-על בניתוחי מיקרוכירורגיה משחזרת במרכז רפואי MD ANDERSON CANCER CENTER ביוסטון טקסס, ארה"ב, בין השנים 2009-2010
  • הכשרה ב- American Society of Mohs Surgery בסאן דייגו, קליפורניה, ארה"ב

לאחר סיום ההתמחות  ושנתיים נוספות של התמחויות על גויסה ד״ר ינקו לצוות בית החולים איכילוב. כיום ד״ר ינקו הינה רופאה בכירה במחלקה, המבצעת ניתוחים מסובכים וארוכי לשחזור ומיעצת למחלקות רבות.

ד״ר ינקו עוסקת בניתוחים אסתטים ופלסטים, ניתוחי פנים,  עפעפיים, ניתוחי אף. ניתוחי חזה, ועיצוב הגוף בנוסף לניתוחים רפואיים משחזרים, ולהסרה של שומות וגידולים. בנוסף לד״ר ינקו יש ניסיון רב באסתטיקה מרפאתית, הכוללים טיפול בחומצה היאלורונית, דיספורט ובוטוקס וחוטים להרמה.

ד״ר ינקו מחברת מאמרים רבים ופרקים בספרות מקצועית. היא חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ISAPS. ד״ר ינקו מרצה בכנסים בארץ ובחו״ל ומסגרת ההוראה לרופאים מתמחים בפלסטיקה ובמק צועות משיקים, והוזמנה מספר פעמים להיות בועדה המדעית לארגון כנסים בארץ, ובועדות הבחינה למומחיות של כירורגיה פלסטית.

ד״ר ינקו מאמינה בכל לבה כי כל מטופלת ראויה להתייחסות רצינית וכוללת לאספקטים האסתטיים והרפואיים כאחד. כל ההליכים והניתוחים מבוצעים על-ידיה מתוך אינטגרציה של התובנות הרפואיות והאסתטיות ומתוך היכרות עמוקה ומעשית עם התכונות של הרקמות והאנטומיה בניתוחי פנים וגוף. ידע יקר-ערך זה נצבר מתוך ניסיונה הרב בניתוחים המסובכים ביותר הקיימים בכירורגיה הפלסטית המודרנית, שיש שיכנו אותם ״קסמים״ או ״מדע בדיוני״.

למרות עבודתה האינטנסיבית בחוד החנית של העשייה בזירת הפלסטיקה בארץ, מאמינה ד״ר ינקו כי על כל מטופל לקבל יחס אישי ופרטני. לכן, הקליניקה והצוות העובד עמה אינטימי, דיסקרטי וזמין בכל עת למטופלים. המרפאה נמצאת ברחוב הברזל, בבניין חדש, עם שפע חניה באזור. ד״ר ינקו מקפידה לנתח בחדרי הניתוח החדישים והבטוחים ביותר.

ד״ר ינקו מנתחת בחדרי הניתוח החדישים והבטוחים המצויים במתחם הרפואי של רמת החייל –מדיקה ו- TLV MEDICAL CENTER

לקבלת פרטים נוספים השאירי פרטיך
צור קשר
מעוניינת לשפר את איכות החיים שלך?
צרי איתנו קשר
באיזה איזור את מעוניינת לטפל?