ד"ר רוית ינקו

ד״ר רוית ינקו מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית. עובדת כרופאה בכירה במחלקה לכירורגיה פלסטית באיכילוב, מנהלת ניתוחי מוהס (Mohs)  לגידולים עוריים,  ומנהלת השירות לשחזורי גפה ונוירוכירורגיה, ביחידת השחזור המיקרוכירורגי.  בעלת קליניקה פרטית ברחוב הברזל. ד״ר ינקו ילידת ירושלים, בוגרת יחידה 8200 בצה"ל, חיה בתל אביב ואם לשני בנים.

רקע אקדמי
  • לימודי רפואה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית - הדסה בירושלים
  • סיימה בהצטיינות את התואר BMed Sc
  • סיימה בציון לשבח את התואר MD
  • התמחות בכירורגיה כללית בתל השומר
  • התמחות בכירורגיה פלסטית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, תחת הניהול של ד"ר רמי נוימן, בין השנים 2002-2008
  • התמחות-על בניתוחי מוהס בSkin Cancer and Dermatology Center במישיגן, ארה"ב, תחת הדרכתו של Dr Glenn Goldstein, בין השנים 2008-2009
  • התמחות-על בניתוחי מיקרוכירורגיה משחזרת במרכז רפואי MD ANDERSON CANCER CENTER ביוסטון טקסס, ארה"ב, בין השנים 2009-2010
  • הכשרה ב- American Society of Mohs Surgery בסאן דייגו, קליפורניה, ארה"ב

לאחר סיום ההתמחות ושנתיים נוספות של התמחויות-על, גויסה ד״ר ינקו לצוות בית החולים איכילוב. כיום ד״ר ינקו הנה רופאה בכירה במחלקה, המבצעת ניתוחים מסובכים וארוכים לשחזור ומייעצת למחלקות רבות.

ד״ר ינקו עוסקת בניתוחים אסתטיים ופלסטיים, ניתוחי פנים, עפעפיים, ניתוחי אף, ניתוחי חזה ועיצוב הגוף, בנוסף לניתוחי שחזור רפואיים ולהסרה של שומות וגידולים. בנוסף, לד״ר ינקו ניסיון רב באסתטיקה מרפאתית, הכולל טיפול בחומצה היאלורונית, דיספורט ובוטוקס וחוטים להרמה.

ד״ר ינקו חיברה מאמרים ופרקים רבים בספרות מקצועית. היא חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובחברה הישראלית למיקרוכירורגיה משחזרת. ד״ר ינקו מרצה מבוקשת בכנסים בארץ ובחו״ל ובמסגרת ההוראה לרופאים מתמחים בפלסטיקה ובמקצועות משיקים, והוזמנה מספר פעמים להשתתף בוועדה המדעית לארגון כנסים בארץ ובוועדות הבחינה למומחיות של כירורגיה פלסטית.

ד״ר ינקו מאמינה בכל לבה כי כל מטופלת ראויה להתייחסות רצינית וכוללת לאספקטים האסתטיים והרפואיים כאחד. כל ההליכים והניתוחים מבוצעים על-ידיה מתוך אינטגרציה של התובנות הרפואיות והאסתטיות ומתוך היכרות עמוקה ומעשית עם התכונות של הרקמות והאנטומיה בניתוחי פנים וגוף. ידע יקר-ערך זה נצבר מתוך ניסיונה הרב בניתוחים המסובכים ביותר הקיימים בכירורגיה הפלסטית המודרנית, שיש שיכנו אותם ״קסמים״ או ״מדע בדיוני״.

למרות עבודתה האינטנסיבית בחוד החנית של העשייה בזירת הפלסטיקה בארץ, מאמינה ד״ר ינקו כי על כל מטופל לקבל יחס אישי ופרטני. לכן, הקליניקה והצוות העובד עמה אינטימי, דיסקרטי וזמין בכל עת למטופלים. המרפאה נמצאת ברחוב הברזל, בבניין חדש, עם שפע חניה באזור. ד״ר ינקו מקפידה לנתח בחדרי הניתוח החדישים והבטוחים ביותר.

לקבלת פרטים נוספים השאירי פרטיך
צור קשר